Takip Edin ,
Firma Rehberi Bera Otel Konya

Bera Otel Konya

Küçük İhsaniye Mahallesi Doktor M. Hulusi Baybal Caddesi No:9 KONYA - SELÇUKLU
(0332) 238 4242
info@bera.com.tr
http://www.bera.com.tr/konya/ana.php
 Bera Otel Konya

Bera Konya'lı Saatlerin Ayrıcalığı Sizin İçin Başladı

Sizi buralara getiren; belki bir iş gezisi, belki uzun zamandır ertelediğiniz tatiliniz, belki bulunduğunuz ortamdan uzaklaşma arzusu… Otelimizde fark deceğiniz her ayrıntı, kentimizde kaldığınız sürece sizin rahat ve konforlu günler geçirmeniz için tasarlandı. Bera Konya'da geçireceğiniz zamanı özel ve hatırlanmaya değer kılan her şey burada…

Hakkımızda

“Turizm sektörüne ilk olarak 1999 yılında Bera Konya ile adım atan Bera Oteller Grubu, sırasıyla 2003 yılında Bera Mevlana, 2007 yılında Alternatifsiz Tatil Cenneti Bera Alanya ve son olarak 2013 Aralık Ayında Bera Ankara Oteli ile yoluna devam etmektedir. Bugün 4 otelden oluşan Bera Oteller Grubu toplamda 733 oda 1940 yatak kapasitesi ile, misafirlerine ‘’ Geleneksel Bera Misafirperverliği’’ anlayışı ile hizmet etmektedir. “

Havaalanına 20 km, hızlı tren istasyonuna 2 km, şehirlerarası otobüs terminaline 10 km. mesafede bulunan Bera Konya, 96 standart, 39 suit, 1 bedensel engelli misafirlerimiz için özel olarak dizayn edilen oda ve 1 kral dairesi ile toplam 137 oda, 315 yatak kapasitesi ile hizmet vermektedir.

Misyonumuz

Türk Turizmine; alternatifsiz turizm hizmeti vererek ülke ekonomimize, misafirlerimize, gelecek kuşaklara katkıda bulunmak. Her türlü kaynağı etkili ve verimli kullanarak, kendimizi sürekli geliştirmek ve koşulsuz misafir memnuniyetini sağlamak.

Vizyonumuz

Ağırladığımız konuklarımıza ( misafirlerimize ) yaratıcı ve kusursuz hizmet sunarak Türkiye' de ve uluslar arası alanlarda unutulmaz deneyimler yaşatan, en iyi otel zincirlerinden birisi olmak. Kaliteli ve yenilikçi hizmetlerimiz ile koşulsuz misafir memnuniyetini sağlayarak sektörümüzün öncüsü zincir bir otel olmaktır.

Bu Firma 1726 kez Görüntülendi
Namaz Vakti
Hava Durumu
KONYA
E-Dergi

Sosyal Medya'da Biz