21 Şubat 2017 Salı
Takip Edin ,

Meteoroloji Uyardı: Bu İllerde Yaşayanlar Dikkat

İstanbul Anadolu yakası, Bursa, Bilecik, Trabzon'un doğusu, Rize ve Artvin çevrelerinde etkili olacak yağışlar konusunda Meteoroloji vatandaşları uyardı.
0 0 0
Loading...
27/09/2015
Okunma 295
 Meteoroloji Uyardı: Bu İllerde Yaşayanlar Dikkat
Yapılan son değerlendirmelere göre; Trakya, Doğu Anadolu'nun kuzeydoğusu ile Çanakkale, İstanbul Anadolu yakası, Bursa, Bilecik, Trabzon'un doğusu, Rize ve Artvin çevrelerinin kısa süreli ve yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı, diğer bölgelerin az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor.
 
Hava sıcaklığında önemli bir değişiklik beklenmiyor. Genellikle mevsim normalleri civarında, iç ve doğu kesimlerde yer yer mevsim normallerinin üzerinde seyredeceği tahmin ediliyor.
 
Rüzgar, genellikle kuzey ve kuzeydoğu, Akdeniz kıyıları ile Güneydoğu kesimlerde batı ve güneybatı yönlerden hafif, ara sıra orta kuvvette esmesi bekleniyor.
 
BAZI İLLERİMİZDE HAVA
 
ANKARA: Az bulutlu ve açık 30
 
İSTANBUL: Parçalı ve çok bulutlu, sabah saatlerinde Anadolu yakası kısa süreli ve yerel olmak üzere sağanak yağışlı 27
 
İZMİR: Parçalı ve az bulutlu 28
 
ADANA: Az bulutlu vbe açık, zamanla kuzey kesimleri parçalı bulutlu 32
 
ANTALYA: Az bulutlu ve açık 28
 
KONYA: Az bulutlu ve açık 29
 
SAMSUN: Parçalı bulutlu 27
 
TRABZON: Parçalı bulutlu, öğle saatlerinden sonra kısa süreli ve yerel olmak üzere sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı 27
 
ERZURUM: Az bulutlu ve açık, zamanla parçalı ve çok bulutlu, öğle saatlerinden sonra kuzey ilçeleri kısa süreli ve yerel olmak üzere sağanak yağışlı 24
 
DİYARBAKIR: Az bulutlu ve açık 33
 
BÖLGELERİMİZDE HAVA
 
MARMARA Parçalı ve çok bulutlu, sabah saatlerinde İstanbul Anadolu yakası, öğle saatlerinden itibaren Edirne, Kırklareli, Çanakkale, Tekirdağ, Bursa ve Bilecik çevrelerinin kısa süreli ve yerel olmak üzere sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.
 
EGE Parçalı ve az bulutlu geçeceği tahmin ediliyor.
 
AKDENİZ Az bulutlu, doğusunun yer yer parçalı bulutlu geçeceği tahmin ediliyor.
 
İÇ ANADOLU Az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor.
 
BATI KARADENİZ Parçalı ve az bulutlu geçeceği tahmin ediliyor.
 
ORTA ve DOĞU KARADENİZ Parçalı, zamanla kıyı kesimlerinin yer yer çok bulutlu, öğle saatlerinden sonra Trabzon'un doğusu, Rize ve Artvin çevrelerinin kısa süreli ve yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.
 
DOĞU ANADOLU Az bulutlu ve açık, zamanla kuzey ve doğusu parçalı bulutlu, öğle saatlerinden sonra Ardahan, Kars, Ağrı, Iğdır çevreleri ile Erzurum'un kuzey ilçelerinin kısa süreli ve yerel olmak üzere sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.
 
GÜNEYDOĞU ANADOLU Az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor.
0 0 0
Loading...
27/09/2015
Okunma 295

Habere İfade Bırak !

0
İnanılmaz !
İnanılmaz !
0
Güzel
Güzel
0
Harika !
Harika !
0
Komik
Komik
0
Eğlenceli
Eğlenceli
0
Kötü
Kötü
0
Şaşırtıcı
Şaşırtıcı
0
Üzücü
Üzücü
Yorum Yazın
Gönder
Öne Çıkan Haber !

Fetullah Gülen'in damadı: Darbeyi lavaşçı arkadaştan öğrendim

Konya'da Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması soruşturması kapsamında, örgüte üye olduğu iddiasıyla tutuklanan 10 belediye işçisi ve memur, 6'ncı Ağır Ceza Mahkemesi'nde yargılanmaya başladı. Yargılananlar arasında Fetullah Gülen'in yeğeniyle evli olan Suat Adıyaman, "Belediye de Fetullah Gülen'in damadı olarak biliniyordum. Çocuklarını özel okula, dershaneye yazdıracaklar bana geliyordu. 15 Temmuz'u da Erzurumlu bir lavaşçı arkadaştan öğrendim" dedi. İfadesini zaman zaman gülerek vermesi üzerine mahkeme başkanı Kadir Gezici, "Suat sırıtarak konuşma burası mahkeme salonu" diye uyardı.
 Fetullah Gülen'in damadı: Darbeyi lavaşçı arkadaştan öğrendim
Namaz Vakti
Hava Durumu
KONYA
E-Dergi
Sayı 45
Sayı 44
Sayı 43
Sayı 42
Sayı 41

Sosyal Medya'da Biz

Öne Çıkan Haber!X