22 Ağustos 2017 Salı
Takip Edin ,

Salon Ender İnce hizmete girdi

Önde gelen saç tasarımı salonlarında uzun yıllardan bu yana çalışan Ender İnce'nin işletmeciliğini yaptığı Salon Ender İnce hizmete girdi.
0 0 0
Loading...
02/01/2017
Okunma 2048
Haberi Oku
 Salon Ender İnce hizmete girdi

Konya'daki kadınların gözdesi olma yolunda kaliteden ödün vermeden adım adım ilerlediklerini söyleyen Kuaför Erdem İnce, "Konya'nın yeni buluşma noktası Salon Ender İnce şık salon tasarımı ve yenilik anlayışıyla kadınların vazgeçilmezi olacak. Nadide mekanlara bir yenisi daha eklendi. 22 senelik mesleki eğitim yaşamımda, yurt dışı ve yurt içi birçok yerde hizmet verdikten sonra son nokta olarak kendi iş yerimi Konya'nın güzide semtinde faaliyete geçirmeye karar verdim. Konya'da farklı bir hava yaratmak ve insanların aradığı konsepti onlara sunabilmek adına Salon Ender İnce'yi açtım. Kadınların yalnızca gelip saç ve kişisel bakımlarını yaptırıp gittiği bir yer olsun istemedim. Misafirlerimiz buraya geldiğinde kendilerinden bir şeyler bulsunlar istedim. Onların rahatlığı ve kaliteyi yaşamaları çok önemli. Yaz aylarına doğru da resmi açılışımızı yapıp şehrin marka kuaförlerinden biri olma yolunda hızla ilerleyeceğiz" şeklinde konuştu.

 

 

 

 

 

 

 

 

0 0 0
Loading...
02/01/2017
Okunma 2048

Habere İfade Bırak !

4
İnanılmaz !
İnanılmaz !
2
Güzel
Güzel
2
Harika !
Harika !
0
Komik
Komik
0
Eğlenceli
Eğlenceli
0
Kötü
Kötü
0
Şaşırtıcı
Şaşırtıcı
0
Üzücü
Üzücü
Yorum Yazın
Gönder
Öne Çıkan Haber !

Konyaspor Başkanı Şan'a Bylock Gözaltısı

ATİKER Konyaspor Başkanı Ahmet Şan’ın, FETÖ/PDY soruşturması kapsamında örgütün şifreli haberleşme programı Bylock’ kullandığı iddiasıyla Cumhuriyet Savcılığı’na ifade verdiği belirtildi. Şan’ın evinde arama yapıldığı, cep telefonuna ve dijital verilere de el konulduğu öğrenildi.
 Konyaspor Başkanı Şan'a Bylock Gözaltısı
Namaz Vakti
Hava Durumu
KONYA
E-Dergi
Sayı 47
Sayı 46
Sayı 45
Sayı 44
Sayı 43

Sosyal Medya'da Biz

Öne Çıkan Haber!X