23 Temmuz 2017 Pazar
Takip Edin ,

Mehmetçik Beytüşşebap Dağları'nda Vatan Nöbeti Tutuyor

Kahramanlar hainlere geçit vermedi. Beytüşşebap'ın sarp dağlarında nöbet tutan Türk askeri, terör örgütü PKK'ya büyük darbe indirdi.
0 0 0
Loading...
03/10/2015
Okunma 646
Haberi Oku
 Mehmetçik Beytüşşebap Dağları'nda Vatan Nöbeti Tutuyor
Türk Silahlı Kuvvetleri, kanlı terör örgütü ve işbirlikçilerine büyük darbe indirdi. İyice köşeye sıkışan hainler tükendi. Şırnak'ın Beytüşşebap ilçesinde de çok sayıda terörist etkisiz hale getirildi. Beytüşşebap'ın tüm noktalarında görevde olan kahramanlar, PKK'ya geçit vermedi. Beytüşşebap'ta 25 Eylül'de yapılan operasyonda 35 terörist etkisiz hale getirildi. Dün de Çakırsöğüt 1. Jandarma Tugay Komutanlığı ekiplerince Ilıcak Köyü yakınlarında arazi arama tarama faaliyeti yapıldı. Ekiplerce tespit edilen 8 sığınakta 12 Kalaşnikof, bir piyade tüfeği, bir av tüfeği ve bu tüfeklere ait fişekler, roketatar ekipmanları, 65 kilogram amonyum nitrat, 2 kilogram plastik patlayıcı, 10 piknik tüpü, patlayıcı düzenekleri ile çok sayıda giysi ve gıda maddesi bulundu. Muhtar olduğu belirtilen İ.A.'nın evinde yapılan aramada ise bölücü terör örgütüne ilişkin dökümanlar ve bol miktarda gıda maddesi ele geçirildi. İkametgahında bulunamayan İ.A'nın yakalanması için çalışma başlatıldı.
 
Kandil'deki ininde saklanan teröristbaşı Murat Karayılan, "TSK bizi bitirdi. Tükeniyoruz" dedi. Korkudan elemanlarına talimat bile veremedi. "Türk devleti Beytüşşebap'ta bir tepeye çıksın" deyip içindeki hainliği bir kez daha gözler önüne serdi. İşte Türk Silahlı Kuvvetleri'nin kahraman evlatları, Beytüşşebap'ın zirvesinden Karayılan'a darbeyi indirdi.
 
Mehmetçik, Beytüşşebap'taki üs bölgelerine çıktı. Etrafı dağlarla çevrili olan bölgede operasyonlarını yoğunlaştırdı. Beytüşşebap'taki tüm tepelerde Türk bayrağı dalganıyor... Mehmetçik Ay-Yıldızlı bayrağın altında vatan nöbeti tutuyor. Beytüşşebap'ta görevli olan güvenlik güçleri, "Milletimiz merak etmesin. Türk Silahlı Kuvvetleri ile emniyet güçlerimiz her yerde her tepededir. Başka söze gerek yoktur" dedi.
0 0 0
Loading...
03/10/2015
Okunma 646

Habere İfade Bırak !

0
İnanılmaz !
İnanılmaz !
0
Güzel
Güzel
0
Harika !
Harika !
0
Komik
Komik
0
Eğlenceli
Eğlenceli
0
Kötü
Kötü
0
Şaşırtıcı
Şaşırtıcı
0
Üzücü
Üzücü
Yorum Yazın
Gönder
Namaz Vakti
Hava Durumu
KONYA
E-Dergi
Sayı 47
Sayı 46
Sayı 45
Sayı 44
Sayı 43

Sosyal Medya'da Biz