19 Ağustos 2017 Cumartesi
Takip Edin ,
Münzevi Konya Mutfağı

Şehrin merkezinde 2000 m2’lik alan üzerine kurulu Münzevi Konya Mutfağı ve Kahve Evi, alışıla gelmiş ölçülerin dışında, sizi keyif, konfor ve kalite üçgeninde buluşturuyor.

Delux restoranımızda Münzevi’ye özel sunumlarla Konya Mutfağı lezzetleri ile sizi ve damaklarınızı mest edecek.

Sadece Münzevi’de bulabileceğiniz özel tatlarla buluşturulan menüden, seçim yaparken zorlanacaksınız.

Dostlarınız ve aileniz ile özel günlerinizi unutulmaz kılmak istiyoruz. İhtiyaçlarınız için her şeyi düşünmeye çalıştığımız restoranımızda, akşam yemekleri dışında iş yemekleri ve toplantılar için hazırlanmış özel dekore edilmiş VIP localar ile yine şark usulü dizayn edilmiş, yer sofrası tadında, sıcak atmosferi ile yemeğinizi yerken eskileri hatırlayacağınız özel VIP salon bulunmaktadır.

Çocuklarınız oyun salonunda vakit geçirirken, restoran içerisindeki ekranlarımızda oyun salonunu takip edebilecek ve yemeğinizi huzurla yemeye devam edebileceksiniz.

Münzevi Kahve Evi,  1000 m2’lik terasında dünya mutfağının en seçkin örneklerini ilk defa tadacağınız içecekleri, Münzevi’ye özel sunumlarla nargilenin en güzeli ile sakin atmosfer isteyene akvaryum seyrinde, eğlenmek isteyene canlı müzik eşliğinde, sizleri misafir etmek için hazırlandı.

Münzevi’de her şey konforunuz ve keyfiniz için düşünüldü.

 

Huzur ömrünüzden,

Tebessüm yüzünüzden,

Lezzet damağınızdan eksik olmasın…

 

(0332) 247 1001

Namaz Vakti
Hava Durumu
KONYA
E-Dergi
Sayı 47
Sayı 46
Sayı 45
Sayı 44
Sayı 43

Sosyal Medya'da Biz

Öne Çıkan Haber!X