22 Ağustos 2017 Salı
Takip Edin ,
Yazı SAÇLARINIZ KIŞ MODUNA HAZIR MI?
02/11/2016 - 09:30:00

 Burak Demirbaş
Burak Demirbaş
SAÇLARINIZ KIŞ MODUNA HAZIR MI?

Kış geldi, saçlar yaz aylarındaki bol deniz, kum ve sarı renklerin etkisiyle yoruldu yıprandı. Yaz ayları kadar saçlarımızı yıkamadığımız için kışın saçlarımız kimyasal şampuanlardan kurtulmuş oluyor. Dallas Kuaför Ailesi olarak yıllardır müşterilerimize saç yıkamalarını yaz aylarında 2 gün ara ile kış aylarında 3 ila 4 gün arayla yıkamalarını tavsiye ediyoruz. Şampuan seçimlerinde kesinlikle paraben içermeyen ve tuzsuz şampuanlar tercih edilmelidir. Saçlara haftada bir yağ bakımı yapılmalıdır.

 

BU YAZ SAÇLARDA MODA RENKLER GRİ VE PLATİNDİ.  KIŞIN SAÇLARDA DUMAN, SARI VE KUM SARISINI DAHA COK GÖRECEĞİZ.  OMBRE ARTIK HAYATIMIZDA, BU KIŞ ZEMİN RENKLERİ DAHA KOYU, DAHA BELİRGİN OLACAK.  RENK OLARAK BEBEK SARISI TERCİHİMİZ ÇÜNKÜ İYİ KUAFÖRDE YAPILAN BEBEK SARI OMBREYİ 8 AY KADAR GİBİ KULLANABİLİRSİNİZ.

 

KLASİK RENKLERİMİZDEN OLAN VE ESMER, AÇIK, KOYU TEN DEMEDEN RAHATLIKLA BİZ KUAFÖRLERİN KULLANDIGI ÇİKOLATA RENGİ İÇİNDE ÇOK AZ MİKTAR BAKIRLIK OLARAK ÇIKACAK VE ÜNLÜLER FURYASINDAN FAHRİYE EVCEN BU KONUDA HEP BAŞI ÇEKİYOR. BİRDE TİYATRAL KADINI DEDİGİMİZ PLATİN KADININDA ÇİLEK SARISI GÖRMEK MÜMKÜN.

 

SON OLARAK SAÇ DÖKÜLMENİZ ÇOĞALACAK, SAKIN KORKUYA KAPILMAYIN. EN DOĞAL DÖKÜLME ÜRÜNLERİNİ TERCİH EDİN. KİMYASAL ÜRÜNLER DAHA SONRA BIRAKTIĞINIZDA HIZLANDIRABİLİYOR. SORULARINIZ İÇİN 0 507 546 43 86 numaralı telefondan ve dallasbrkgmail.com mail adresinden bana ulaşabilirsiniz.

Bu Yazı 10854 kez okundu
Yorum Yazın
Gönder
Namaz Vakti
Hava Durumu
KONYA
E-Dergi
Sayı 47
Sayı 46
Sayı 45
Sayı 44
Sayı 43

Sosyal Medya'da Biz

Öne Çıkan Haber!X